مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۳/۰۲/۰۲

"فراخوان طرح" وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت و کمک به رونق کسب و کار در نظر دارد از طرحهای فناورانه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (در صورت دارا بودن شرایط لازم) حمایت نمایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر فناوری اطلاعات استاندار کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، از کلیه دستگاههای، شرکتها و فعالان این حوزه دعوت بعمل می آید ضمن مراجعه به سایت معاونت فناوری اطلاعات و امور بین الملل وزارتخانه  به آدرس https://diat.ict.gov.ir نسبت به تکمیل فرم و ارائه طرح ها و ارسال مستندات اقدام نماید. بر پایه این گزارش: طرحهای پذیرش شده ، ارزیابی و در صورت احراز شرایط به نحو مقتضی در قالب تسهیلات مالی و اعتباری و خدمات مشاوره ای جهت ارتقاء مهارتهای فنی و مدیریتی تیم کاری مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت و کمک به رونق کسب و کار در نظر دارد از طرحهای فناورانه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (در صورت دارا بودن شرایط لازم) حمایت نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر فناوری اطلاعات استاندار کرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، از کلیه دستگاههای، شرکتها و فعالان این حوزه دعوت بعمل می آید ضمن مراجعه به سایت معاونت فناوری اطلاعات و امور بین الملل وزارتخانه  به آدرس https://diat.ict.gov.ir نسبت به تکمیل فرم و ارائه طرح ها و ارسال مستندات اقدام نماید.

بر پایه این گزارش: طرحهای پذیرش شده ، ارزیابی و در صورت احراز شرایط به نحو مقتضی در قالب تسهیلات مالی و اعتباری و خدمات مشاوره ای جهت ارتقاء مهارتهای فنی و مدیریتی تیم کاری مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

منبع :
تعداد بازدیدها : ۱۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲