مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۳/۰۲/۱۷

نشست اعضای کمیته فنی کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت برگزار شد

نشست اعضای کمیته فنی کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت صبح امروز (سه شنبه) با حضور مهندس"جهانگیر اسدی" سرپرست دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری کرمان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر فناوری اطلاعات استانداری کرمان، در این نشست در خصوص بررسی راه کارهایی جهت تسریع و جامع تر شدن مراحل رسیدگی به پرونده های دفاتر پیشخوان دولت ،  بحث و تبادل نظر شد. بر پایه این گزارش: در این نشست مقرر شد نمایندگان این کارگروه بازدیدهای ادواری به منظور نظارت بر فعالیت دفاتر پیشخوان دولت و بررسی مشکلات آنها را در دستور کار خود قرار دهند و نشستی در خصوص تعیین شاخصهای ارزیابی دفاتر  پیشخوان دولت به منظور رتبه بندی آنها انجام گیرد.

نشست اعضای کمیته فنی کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت صبح امروز (سه شنبه) با حضور مهندس"جهانگیر اسدی" سرپرست دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری کرمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر فناوری اطلاعات استانداری کرمان، در این نشست در خصوص بررسی راه کارهایی جهت تسریع و جامع تر شدن مراحل رسیدگی به پرونده های دفاتر پیشخوان دولت ،  بحث و تبادل نظر شد.

بر پایه این گزارش: در این نشست مقرر شد نمایندگان این کارگروه بازدیدهای ادواری به منظور نظارت بر فعالیت دفاتر پیشخوان دولت و بررسی مشکلات آنها را در دستور کار خود قرار دهند و نشستی در خصوص تعیین شاخصهای ارزیابی دفاتر  پیشخوان دولت به منظور رتبه بندی آنها انجام گیرد.
منبع :
تعداد بازدیدها : ۲۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲