مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۳/۰۳/۱۸

"جهانگیر اسدی" بعنوان مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری کرمان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار محترم کرمان ،"جهانگیر اسدی" بعنوان مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری کرمان منصوب شد. متن حکم ابلاغی: جناب آقای جهانگیر اسدی سلام علیکم بظر به مراتب تعهد، شناخت و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت" پست سازمانی ردیف ۲۸۹-۲۱ از مجموعه پستهای مصوب استانداری منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری(مدظله) و بکارگیری تمامی تجربیات و توان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید. علیرضا رزم حسینی  

طی حکمی از سوی استاندار محترم کرمان ،"جهانگیر اسدی" بعنوان مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت استانداری کرمان منصوب شد.

متن حکم ابلاغی:

جناب آقای جهانگیر اسدی

سلام علیکم

بظر به مراتب تعهد، شناخت و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت" پست سازمانی ردیف 289-21 از مجموعه پستهای مصوب استانداری منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب و تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری(مدظله) و بکارگیری تمامی تجربیات و توان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

علیرضا رزم حسینی

 
منبع :
تعداد بازدیدها : ۲۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲