مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۳/۰۳/۱۸

ارائه خدمات اینترنت به ادارات ، سازمانها و دانشگاههای استان کرمان

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوبشرق کشور اقدام به صدور پروانه های توزیع و عرضه خدمات اینترنت (ISP و ISDP) به متقاضیان نموده است و این شرکتها مجاز به ارائه خدمات اینترنت به بهره برداران نهایی از قبیل سازمانها، ادارات، دانشگاهها، بانکها و سایر بهره برداران حقیقی و حقوقی بخشهای دولتی و خصوصی در چارچوب پروانه و موافقت نامه دریافت پهنای باند اینترنت صادره توسط سازمان می باشند. دستگاههای فوق می توانند شرایط خاص را در زمان برگزاری استعلام و مناقصات دریافت پهنای باند اینترنت و اینترانت خود لحاظ نمایند. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اداره کل جنوب شرق www.cra.ir  

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوبشرق کشور اقدام به صدور پروانه های توزیع و عرضه خدمات اینترنت (ISP و ISDP) به متقاضیان نموده است و این شرکتها مجاز به ارائه خدمات اینترنت به بهره برداران نهایی از قبیل سازمانها، ادارات، دانشگاهها، بانکها و سایر بهره برداران حقیقی و حقوقی بخشهای دولتی و خصوصی در چارچوب پروانه و موافقت نامه دریافت پهنای باند اینترنت صادره توسط سازمان می باشند.

دستگاههای فوق می توانند شرایط خاص را در زمان برگزاری استعلام و مناقصات دریافت پهنای باند اینترنت و اینترانت خود لحاظ نمایند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

اداره کل جنوب شرق

www.cra.ir

 
منبع :
تعداد بازدیدها : ۲۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲