مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۳/۰۳/۳۱

معاون علمی فناوری ریاست جمهوری:آئین نامه‌های جدید بنیاد برای حمایت از نخبگان مهرماه اجرا می‌شود

  معاون علمی فناوری ریاست جمهوری با اشاره به تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای برگزیدگان کنکور سراسری گفت: آئین نامه‌های جدید بنیاد برای حمایت از نخبگان مهرماه اجرا می‌شود.   سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، در رابطه با حمایت‌ها و تسهیلات درنظر گرفته شده بنیاد ملی نخبگان از برگزیده‌های کنکور سراسری گفت: بنیاد ملی نخبگان یک سری تسهیلات برای برگزیدگان کنکور سراسری دارد که روند ارائه این تسهیلات ادامه می‌یابد و از طرفی ارائه تسهیلات به این افراد در مدل جدید از حالت فردی خارج شده و مراکز نخبه‌پرور بسیار مورد حمایت قرار می‌گیرند.   وی افزود: آئین نامه‌های جدید حمایتی بنیاد ملی نخبگان نیز ابلاغ شده و تا اول مهرماه اجرا می‌شود.   ستاری اظهار داشت: آئین‌نامه‌های جدید حمایتی بنیاد ملی نخبگان بر اساس نظام توانمندی نخبگان طراحی شده است.   معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه دایره نخبگانی مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان وسیع‌تر شده است، گفت: جوایز فرهنگی، پژوهشی و آموزشی نیز برای نخبگان در نظر گرفته شده که با توجه به نوع استعدادشان ارائه می‌شود.  

 

معاون علمی فناوری ریاست جمهوری با اشاره به تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای برگزیدگان کنکور سراسری گفت: آئین نامه‌های جدید بنیاد برای حمایت از نخبگان مهرماه اجرا می‌شود.

 

سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، در رابطه با حمایت‌ها و تسهیلات درنظر گرفته شده بنیاد ملی نخبگان از برگزیده‌های کنکور سراسری گفت: بنیاد ملی نخبگان یک سری تسهیلات برای برگزیدگان کنکور سراسری دارد که روند ارائه این تسهیلات ادامه می‌یابد و از طرفی ارائه تسهیلات به این افراد در مدل جدید از حالت فردی خارج شده و مراکز نخبه‌پرور بسیار مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

وی افزود: آئین نامه‌های جدید حمایتی بنیاد ملی نخبگان نیز ابلاغ شده و تا اول مهرماه اجرا می‌شود.

 

ستاری اظهار داشت: آئین‌نامه‌های جدید حمایتی بنیاد ملی نخبگان بر اساس نظام توانمندی نخبگان طراحی شده است.

 

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه دایره نخبگانی مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان وسیع‌تر شده است، گفت: جوایز فرهنگی، پژوهشی و آموزشی نیز برای نخبگان در نظر گرفته شده که با توجه به نوع استعدادشان ارائه می‌شود.

 منبع :
تعداد بازدیدها : ۲۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲