مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۵/۰۶/۱۳

با حضور استاندار کرمان از دو خدمت جدید دولت الکترونیک رونمایی شد

استاندار کرمان به مناسبت هفته دولت از دو خدمت جدید دولت الکترونیک در استان کرمان رونمایی کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مدیرکل دفتر امور فناوری استانداری کرمان در حاشیه این آئین، گفت: موجب افتخار است که دو خدمت جدید جهت ارائه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان کرمان به دستان پربرکت و توانمند علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در هفته دولت رونمایی گردید.

استاندار کرمان به مناسبت هفته دولت از دو خدمت جدید دولت الکترونیک در استان کرمان رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مدیرکل دفتر امور فناوری استانداری کرمان در حاشیه این آئین، گفت: موجب افتخار است که دو خدمت جدید جهت ارائه در دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان کرمان به دستان پربرکت و توانمند علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در هفته دولت رونمایی گردید.
جهانگیر اسدی با اشاره به اینکه این خدمات با همت و با تلاش انجمن صنفی کارفرمائی دفاتر پیشخوان استان کرمان به دفاتر یاد شده، راه یافتند، افزود: (مکاتبات اداری مردم با دولت) و (صدور کارت بهداشت صاحبان مشاغل) از خدماتی بودند که در هفته دولت رونمایی شدند.
وی یادآور شد: خدمت جدید (مکاتبات اداری مردم با دولت) همان توسعه دبیرخانه های کلیه ادارات سطح کشور به اقتضا نقاط میهن اسلامی است، بدین ترتیب مردم استان کرمان قادر خواهند بود از طریق دفاتر پیشخوان ارائه دهنده این خدمت، مکاتبات خود را به هر اداره و ارگان در سطح کشور ارسال نموده و کد پیگیری دریافت نمایند.
مدیرکل دفتر امور فناوری استانداری کرمان گفت: متقاضیان می توانند پس از دریافت کد پیگیری، با مراجعه مجدد به همان دفتر و یا سایر دفاتر، از وضعیت مکاتبه خود مطلع گشته و نتیجه را دریافت نمایند.
اسدی با تاکید براینکه خدمت جدید (صدور کارت بهداشت صاحبان مشاغل) هم اکنون در تعدادی از دفاتر پیشخوان سطح استان ارائه می گردد و امور متقاضیان را تا حد بسیار زیادی تسهیل می نماید، خاطر نشان کرد: استان کرمان پس از استان های تهران و قم، سومین استان ارائه دهنده این خدمت جدید است.
وی یادآور شد: احتمال بروز برخی اشکالات نرم افزاری در ارائه این خدمت وجود دارد که در صورت بروز این مشکل، به زودی مرتفع خواهد گردید.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، استاندار کرمان در اولین روزهای هفته دولت ضمن افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان کرمان از سند هویتی سردار شهید محمدعلی الله‌دادی، تمبر مسی شهید باهنر، غرفه خانه مطبوعات و دو خدمت جدید دولت الکترونیک رونمایی کرد.


منبع : دفتر فناوری اطلاعات
تعداد بازدیدها : ۳۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲